Divadelní skupina Johanka

27.11. Divadelní skupina Johanka, "O Rybáři a rybce" od 08:30 hod. u nás ve školce

Fotografování

28.11. od 08:00 hod. fotografování - vánoční sada fotografií s kalendářem na rok 2020

Rozsvěcení vánočního stromu

01.12. (neděle) 18:00 hod. Rozsvěcení vánočního stromu v areálu hřiště. S dětmi, které budou chtít s námi vystoupit a zazpívat si, máme sraz na hřišti v 17:45 hod.

Dobře naladěné divadlo

04.12. Dobře naladěné divadlo, "Čas zázraků" od 09:30 hod. u nás ve školce

Divadlo Koloběžka

13.12. Divadlo Koloběžka, „Popletená zimní pohádka“ od 9:15 hod. u nás ve školce

Srdečně Vás zveme na vánoční besídku s nadílkou pro děti.

Třída Broučků -            17.12. (úterý)    od 17:00 hod.

Srdečně Vás zveme na vánoční besídku s nadílkou pro děti.

Třída Mravenečků -      18.12. (středa)  od 17:00 hod.

Srdečně Vás zveme na vánoční besídku s nadílkou pro děti.

Třída Včeliček -            19.12. (čtvrtek) od 17:00 hod.

PROSINEC

Přehled kulturních akcí a vánočních besídek naleznete v sekci Aktuality.

Ke stávce ve školách dne 6.11. viz INFORMACE

Rozpis logopedické péče naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity. Prosíme, aby děti nosily na logopedii své sešity s úkoly na procvičování.

Přehled kulturních akcí na měsíc listopad naleznete v sekci Aktuality

Přehled školních a mimoškolních aktivit (kroužků) naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity ve formátu PDF