JÍDELNÍČEK PROSINEC 2019

02.12. - 06.12.201902.12. - 06.12.2019

Chutnou a vyváženou stravu pro Vás vaří: teta Marika a teta Gábina

Seznam alergenů:
                                 01 Obiloviny obsahující lepek         08 Skořápkové plody (ořechy, mandle, pistácie
                                 02 Korýši                                      09 Celer

03 Vejce                                       10 Hořčice
                                 04 Ryby                                        11 Sezamová semena
                                 05 Podzemnice olejná                     12 Oxid siřičitý a siřičitany
                                 06 Sójové boby (sója)                     13 Vlčí bob (lupina)

07 Mléko                                        14 Měkkýši

Každý den čerstvé ovoce a zelenina, nápoje k dispozici během celého dne. Čaje a sirupy jsou podávány ovocno-bylinné, džusy a mošty ředěné. Voda je samozřejmostí. Změna jídelníčku vyhrazena.

Přejeme dobrou chuť

PROSINEC

01.12. (neděle) 18:00 hod. Rozsvěcení vánočního stromu v areálu hřiště. S dětmi, které budou chtít s námi vystoupit a zazpívat si, máme sraz na hřišti v 17:45 hod.

Přehled kulturních akcí a vánočních besídek naleznete v sekci Aktuality.

Ke stávce ve školách dne 6.11. viz INFORMACE

Rozpis logopedické péče naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity. Prosíme, aby děti nosily na logopedii své sešity s úkoly na procvičování.

Přehled kulturních akcí na měsíc listopad naleznete v sekci Aktuality

Přehled školních a mimoškolních aktivit (kroužků) naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity ve formátu PDF