Provoz školky

Děti přijímáme od 7:00 do 8:00 hod. (tak aby děti byly v 8:00 hod. ve svých třídách).

Děti, které chodí domů po obědě, si vyzvedávají zákonní zástupci od 12:00 do 12:30 hod.

Děti s celodenní docházkou od 15:00 hod. do 17:00 hod., po předchozí domluvě se zákonným zástupcem je možné dítě vyzvednout v jinou dobu, ne však po 17 hod.

Výše a platba školného a stravného:
Úplata za předškolní vzdělávání "školné": 1000,- Kč/dítě/měsíc
Stravné I. kategorie - strávníci do 6 let:       36,- Kč/dítě/den
Stravné II. kategorie - strávníci 7 - 10 let:   40,- Kč/dítě/den

Na nástěnkách v obou budovách a na webových stránkách v sekci Dokumenty je zveřejněn Školní řád, kde naleznete podrobnosti k výkonu práv a povinností dětí a jejich zákonných zástupců, podrobnosti týkající se provozu a vnitřního režimu školy, bezpečnosti dětí a další důležité informace.

Školní řád, vnitřní řád a stipendijní řád

§ 30

(1) Ředitel školy vydá školní řád; ředitel školského zařízení vnitřní řád. Školní řád a vnitřní řád upravuje

a) podrobnosti k výkonu práv a povinností dětí, žáků, studentů a jejich zákonných zástupců ve škole nebo školském zařízení a podrobnosti o pravidlech vzájemných vztahů s pedagogickými pracovníky,

b) provoz a vnitřní režim školy nebo školského zařízení,

c) podmínky zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví dětí, žáků nebo studentů a jejich ochrany před sociálně patologickými jevy a před projevy diskriminace, nepřátelství nebo násilí,

d) podmínky zacházení s majetkem školy nebo školského zařízení ze strany dětí, žáků a studentů.

Školní řád nebo vnitřní řád zveřejní ředitel na přístupném místě ve škole nebo školském zařízení, prokazatelným způsobem s ním seznámí zaměstnance, žáky a studenty školy nebo školského zařízení a informuje o jeho vydání a obsahu zákonné zástupce nezletilých dětí a žáků.

Organizace školního roku 2018/2019

pátek        28.09.2018

Sanitární den

pondělí     29.10.2018

Vánoční prázdniny

sobota    22.12.2018 –
středa     02.01.2019

pátek     19.04.2019

Velikonoční pondělí

22.04.2019

středa     01.05.2019

středa     08.05.2019

Letní prázdniny

viz rozpis prázdninový provoz na nástěnkách v obou budovách MŠ

NOVÉ FOTOGRAFIE

Fotografie z akce Dopravní hřiště si můžete prohlédnout na http://msmratin.rajce.idnes.cz/

KVĚTEN

09.05. třída Včeličky výlet do Nelahozevsi a Veltrus, odjezd v 07:00 hod., bližší informace poskytnou třídní p. učitelky + informace na nástěnce v šatně

15.05. třída Broučci a Mravenečci výlet do Loučeně - zámek + labyrintárium, odjezd v 08:00 hod., bližší informace poskytnou třídní p. učitelky + informace na nástěnkách v šatnách

22.05. od 09:00 hod. fotografování - třídní fotografie + v případě zájmu dvojice, skupinky (prosíme předem nahlásit).

29.05. Meziškolkový víceboj (předškoláci), odjezd v 08:40 hod. do Líbeznic, bližší informace budou včas poskytnuty na webových stránkách a na nástěnkách v šatnách

30.05. Divadlo Horní Počernice, od 10:00 hod. představení "Princezna z moře", bližší informace budou včas poskytnuty na webových stránkách a na nástěnkách v šatnách

POZOR, nové termíny logopedické terapie! Viz sekce Školní a mimoškolní aktivity.