Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

03.10. (čtvrtek) logopedická diagnostika
08.10. (úterý) logopedická diagnostika
17.10. (čtvrtek) logopedická péče  I. skupina
24.10. (čtvrtek) logopedická péče II. skupina
31.10. (čtvrtek) logopedická péče  I. skupina
07.11. (čtvrtek) logopedická péče II. skupina
14.11. (čtvrtek) logopedická péče  I. skupina
21.11. (čtvrtek) logopedická péče II. skupina
05.12. (čtvrtek) logopedická péče  I. skupina
12.12. (čtvrtek) logopedická péče II. skupina

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již devátý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

PROSINEC

01.12. (neděle) 18:00 hod. Rozsvěcení vánočního stromu v areálu hřiště. S dětmi, které budou chtít s námi vystoupit a zazpívat si, máme sraz na hřišti v 17:45 hod.

Přehled kulturních akcí a vánočních besídek naleznete v sekci Aktuality.

Ke stávce ve školách dne 6.11. viz INFORMACE

Rozpis logopedické péče naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity. Prosíme, aby děti nosily na logopedii své sešity s úkoly na procvičování.

Přehled kulturních akcí na měsíc listopad naleznete v sekci Aktuality

Přehled školních a mimoškolních aktivit (kroužků) naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity ve formátu PDF