INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

Ve čtvrtek 30.08.2018 od 17 hodin proběhnou v MŠ informativní schůzky pro rodiče nově přijatých dětí, kde se dozvíte informace ohledně provozu, potřeb a stravování dětí. Schůzky budou probíhat v jednotlivých třídách, do kterých byly Vaše děti přijaty. Zařazení dětí do tříd najdete na webových stránkách mateřské školy v sekci Naše třídy pod registračním číslem přiděleným u zápisu. Prosíme, berte ohled na ostatní rodiče i paní učitelky a neberte na schůzku své děti - na schůzce se nudí a ruší povídáním, křikem či rozhazováním hraček... Děkujeme.

Podklady k informativní schůzce s rodiči 30.08.2018 a informace k zahájení školního roku

Podklady k informativní schůzcePodklady k informativní schůzce

Maminko a tatínku, tyto věci budu potřebovat do MŠ:

• přezůvky, abych si je mohl sám/mohla sama obout (s pevnou patou)

• holínky a pláštěnku

• náhradní oblečení

• převlečení na pobyt venku

• pyžamo, pokud budu ve školce odpočívat

• hřeben s ouškem na zavěšení

• kartáček na zuby, zubní pastu a kelímek

• vše prosíme podepsat nebo označit značkou, kterou mám nebo budu mít ve školce

• hygienické potřeby -  2 balení vlhčených ubrousků, 2 balení papírových kapesníků (prosíme  „tahací“ v krabici)

NOVÉ FOTOGRAFIE

Fotografie z akce Dopravní hřiště si můžete prohlédnout na http://msmratin.rajce.idnes.cz/

PROSINEC

18.12. Předvánoční posezení s vystoupením a nadílkou - třída Broučci od 17:00 hod.

19.12. Předvánoční posezení s vystoupením a nadílkou - třída Včeličky od 17:00 hod.

20.12. Divadlo Vysmáto, "Putování za vánoční hvězdou", od 08:30 hod.

20.12. Předvánoční posezení s vystoupením a nadílkou - třída Mravenečci od 17:00 hod.

Termíny logopedické terapie naleznete v sekci Školní a mimoškolní aktivity.