Školní a mimoškolní aktivity

Zimní školka v přírodě s lyžařským výcvikem

Kdy: 11.03. - 16.03.2018 (neděle – pátek)

Kde: Penzion Logla v Peci pod Sněžkou

lyžařský výcvik povedou zkušení instruktoři lyžování lyžařské školy SkiResort LIVE (dříve Happy Hill Sochor), stejně jako v předešlých letech

Cena: 4.800,- Kč/ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, lyžařská škola, vleky (2000,- záloha do konce října 2017, doplatek 2800,- do 15.2.2018)

KROUŽKY – II. pololetí

Taneční kroužek (úterý)

Informace k platbě kroužku dostanete od p. Báry Blehové z agentury Andělky prostřednictvím e-mailu.

Kroužek Šikula – výtvarné hrátky (úterý)

Částku 1200,- Kč/pololetí (únor, březen, duben, květen) prosíme uhradit do 15.02.2018.

Kroužek flétniček (středa)

Informace k platbě kroužku dostanete od p. Báry Blehové z agentury Andělky prostřednictvím e-mailu

Kroužek keramiky (čtvrtek

Kroužek angličtiny (pátek)

Částku 1360 Kč/ 16 lekcí - pololetí (únor, březen, duben, květen) prosíme uhradit do 15.02.2018.

Prosíme Vás o včasné uhrazení částek. Platby budou probíhat v hotovosti v „ředitelně“ (budova  Zámeček) v době 12:00 – 12:30 a 16:00 – 17:00.

Vážení a milí rodiče,

velice Vám děkujeme, že jste s námi 4 roky sbírali víčka pro Kubíčka.  Díky Vaší podpoře mohli rodiče Kubíčka použít finanční prostředky na rehabilitační pobyty, které jsou  finančně velice nákladné.

Vzhledem ke složité situaci kolem sběru víček se rodiče Kubíčka rozhodli sběr ukončit (více informací na letáčku s poděkováním od Kubíčka a celé jeho rodiny). Poslední sběr víček je naplánován na konec listopadu.

Velice si vážíme Vaší účasti a pomoci.

Kolektiv MŠ Mratín

Víčka pro Kubíčka - poděkování a ukončení sběru

Olympijská výprava zdraví do Mratína!
Dorazili jsme v pořádku, počasí nám přeje a po dobrém obědě a odpočinku se chystáme vyrazit ven plnit první úkol.
Držte nám palce! :-)

Nové termíny logopedie, kulturní a jiné akce, které se budou konat v měsíci dubnu, najdete v sekci Aktuality a v i-kalendáři.