Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

10.09. (pondělí) logopedická diagnostika + logopedická terapie
20.02. (středa) logopedická terapie  I. skupina
12.03. (úterý) logopedická terapie  II. skupina
19.03. (úterý) logopedická terapie  I. skupina + diagnostika

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již osmý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

Milí rodiče,

hlásíme, že jsme v pořádku dorazili na chatu Milíře a už se všichni těšíme na oběd.
Posíláme pozdravy z Krkonoš!

Vaši mratínští horalové.

NOVÉ FOTOGRAFIE

Fotografie z akce Dopravní hřiště si můžete prohlédnout na http://msmratin.rajce.idnes.cz/

BŘEZEN

15.03. (pátek) mobilní dopravní hřiště v místní sokolovně od 08:30 - 11:30 hod.

18.03. p. Chlumská, povídání o včelách s ukázkou včelařských potřeb, od 09:30 hod.

27.03. Divadlo Koloběžka, "Šel zahradník do zahrady aneb krtek Škodič" v 09:15 hod.

03.04. naučný program pro předškoláky "Poprvé do knihovny", návštěva knihovny v Neratovicích, odjezd v 09:30

04.04. od 09:00 hod. fotografování předškolních dětí do pamětních fotoknih

24.04. Divadlo Koloběžka, "Námořnická pohádka" od 09:00 hod.

POZOR, změny v termínech logopedické terapie! Viz sekce Školní a mimoškolní aktivity.