Provoz školy

Děti přijímáme od 7:00 do 8:00 hod. (tak aby děti byly v 8:00 hod. ve svých třídách).

Děti, které chodí domů po obědě, si vyzvedávají zákonní zástupci od 12:00 do 12:30 hod.

Děti s celodenní docházkou od 15:00 hod. do 17:00 hod., po předchozí domluvě se zákonným zástupcem je možné dítě vyzvednout v jinou dobu, ne však po 17 hod.

Výše a platba školného a stravného:
Úplata za předškolní vzdělávání "školné": 1000,- Kč/dítě/měsíc
Stravné I. kategorie - strávníci do 6 let:       40,- Kč/dítě/den
Stravné II. kategorie - strávníci 7 - 10 let:   45,- Kč/dítě/den

Na nástěnkách v obou budovách a na webových stránkách v sekci Dokumenty je zveřejněn Školní řád, kde naleznete podrobnosti k výkonu práv a povinností dětí a jejich zákonných zástupců, podrobnosti týkající se provozu a vnitřního režimu školy, bezpečnosti dětí a další důležité informace.

Školní řád, vnitřní řád a stipendijní řád

§ 30

(1) Ředitel školy vydá školní řád; ředitel školského zařízení vnitřní řád. Školní řád a vnitřní řád upravuje

a) podrobnosti k výkonu práv a povinností dětí, žáků, studentů a jejich zákonných zástupců ve škole nebo školském zařízení a podrobnosti o pravidlech vzájemných vztahů s pedagogickými pracovníky,

b) provoz a vnitřní režim školy nebo školského zařízení,

c) podmínky zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví dětí, žáků nebo studentů a jejich ochrany před sociálně patologickými jevy a před projevy diskriminace, nepřátelství nebo násilí,

d) podmínky zacházení s majetkem školy nebo školského zařízení ze strany dětí, žáků a studentů.

Školní řád nebo vnitřní řád zveřejní ředitel na přístupném místě ve škole nebo školském zařízení, prokazatelným způsobem s ním seznámí zaměstnance, žáky a studenty školy nebo školského zařízení a informuje o jeho vydání a obsahu zákonné zástupce nezletilých dětí a žáků.

Organizace školního roku 2020/2021

Státní svátek

pondělí     28.09.2020

Státní svátek  středa      28.10.2020 MŠ uzavřena