INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

Ve čtvrtek 29.08.2019 od 16 hodin se bude konat v nové budově MŠ informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí, kde budete seznámeni se školním řádem a dozvíte se informace ohledně provozu, potřeb a stravování dětí. Žádáme rodiče, aby na schůzku přišli bez dětí. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost ke všem zúčastněným.

Podklady k informativní schůzce s rodiči 29.08.2019 a informace k zahájení školního roku

Podklady k informativní schůzcePodklady k informativní schůzce

Informace k platbám za školní vzdělávání a stravné

Platby za stravné a školné 2019/2020Platby za stravné a školné 2019/2020

SRPEN

Zařazení dětí přijatých k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2019/2020 do tříd naleznete pod registračními čísly přidělenými u zápisu v sekci Naše třídy.