NAPIŠTE NÁM

Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu

ČERVENEC

Vše k prázdninovému provozu a zařazení přihlášených dětí do tříd naleznete pod záložkou Informace.

ČERVEN / ЧЕРВЕНЬ

03.06. (pátek) Divadlo Koloběžka, "Hurá na prázdniny" od 09:15 hod.

07.06. (úterý) vyšetření očí (přihlášené děti) od 09:00 hod.

14.06. (úterý) výlet třída Broučci a Včeličky - Naučná stezka Za pírkem klecanského sokola, odjezd v 07:45 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

17.06. (pátek) výlet třída Mravenečci - Zoopark Zelčín, odjezd v 08:10 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

23.06. (čtvrtek) od 17:00 hod. tradiční loučení s předškoláky + program

24.06. - 25.06. Kouzelná noc ve školce pro předškoláky (bližší informace budou poskytnuty na pozvánce)

30.06. (čtvrtek) dopoledne plné zábavy s Cucínem