Rouškovníček 10

15.05. 2020
Hrajeme si a vzděláváme s Rouškovníčkem 10Milé děti,
Milý Rouškovníčku,

dnes se scházíme u posledního čísla, hezky zakulaceného - 10. V pondělí 18.05. se už setkáme ve školce. To, že my už také potřebujeme být s Vámi ve školce, zjistíte z našeho posledního videa :-)

Poznali jste písničky? To jsou ty naše oblíbené z JUPÍÁDY, které jsme si často pouštěli, zpívali si je a tančili u nich. Až se sejdeme, tak si JUPÍÁDU pustíme a užijeme si to!

Pro kamarády a kamarádky, kteří s námi nemůžou nastoupit do školky, Rouškovníčka zachováme, abychom jeho prostřednictvím byli ve spojení.

Tobě, Rouškovníčku, děkujeme, že sis s námi hrál a vyrážel s námi za dobrodružstvím a za všechny Tvé nápady a překvapení.
"Já Vám také moc děkuji, že jsem s Vámi mohl být, bylo mi s Vámi fajn."
A přijď zase někdy mezi nás.
"Určitě, moc rád."

Těšíme se v pondělí :-)

ŘÍJEN

05.10. Divadlo Koloběžka "Houbařská pohádka" od 09:15 u nás ve školce

04.10. Logopedie I. skupina, další termíny logopedické péče viz záložka Školní a mimoškolní aktivity

ZÁŘÍ

27.09.2021 přerušen provoz MŠ - více pod záložkou Informace nebo Aktuality

Podklady k platbám a informace ke kroužkům (na nástěnce v šatně a na webu pod záložkou Školní a mimoškolní aktivity ve formátu PDF) dostanete v týdnu od 06.09. do 10.09.2021.

Veškeré informace k zahájení školního roku + k provozu škol ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke COVID-19 pod záložkami Informace, MŠ Mratín a Provoz školy.