Rouškovníček 10

15.05. 2020
Hrajeme si a vzděláváme s Rouškovníčkem 10Milé děti,
Milý Rouškovníčku,

dnes se scházíme u posledního čísla, hezky zakulaceného - 10. V pondělí 18.05. se už setkáme ve školce. To, že my už také potřebujeme být s Vámi ve školce, zjistíte z našeho posledního videa :-)

Poznali jste písničky? To jsou ty naše oblíbené z JUPÍÁDY, které jsme si často pouštěli, zpívali si je a tančili u nich. Až se sejdeme, tak si JUPÍÁDU pustíme a užijeme si to!

Pro kamarády a kamarádky, kteří s námi nemůžou nastoupit do školky, Rouškovníčka zachováme, abychom jeho prostřednictvím byli ve spojení.

Tobě, Rouškovníčku, děkujeme, že sis s námi hrál a vyrážel s námi za dobrodružstvím a za všechny Tvé nápady a překvapení.
"Já Vám také moc děkuji, že jsem s Vámi mohl být, bylo mi s Vámi fajn."
A přijď zase někdy mezi nás.
"Určitě, moc rád."

Těšíme se v pondělí :-)

KVĚTEN / ТРАВНЯ

Pod záložkou Informace naleznete vše k prázdninovému provozu.

12.05. (čtvrtek) od 09:00 hod. fotografování - třídní fotografie + kamarádi + předškoláci do pamětních fotoknih

13.05. (pátek) divadelní představení "Pohádky naší vesnice" od 08:30 hod. - zrušeno pro nemoc, náhradní představení 20.05. (pátek) viz Aktuality

Інформацію про зарахування дітей до дошкільної освіти дивіться на сайті під вкладкою Запис до нашої школи - Відомості про зарахування (Zápis do naší školy - Informace k zápisu).

Вони будуть доступні не пізніше 15 травня 2022 року.

DUBEN / КВІТЕНЬ

12.04. (úterý) Divadlo Sto dortíků, "Zajíček a velká mrkvová záhada" od 08:30 hod.

28.04. (čtvrtek) mobilní dopravní hřiště od 08:30 hod. do 11:30 hod. (výukový program)