Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

12.09. (pondělí) logopedická diagnostika
26.09. (pondělí) logopedická diagnostika
03.10. (pondělí) logopedická péče  I. skupina
10.10. (pondělí) logopedická péče II. skupina
17.10. (pondělí) logopedická péče  I. skupina
31.10. (pondělí) logopedická péče II. skupina

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již dvanáctý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

PROSINEC

01.12. (čtvrtek) Divadelní společnost Ivany Hessové, "Andělé ze zapomenuté skříňky" od 09:00 u nás ve školce

05.12. během dopoledne navštíví naši školku Mikuláš :-)

Vánoční vystoupení s nadílkou

19.12. (pondělí) třída Včeličky od 17:00 hod.

20.12. (úterý) třída Mravenečci od 17:00 hod.

21.12. (středa) třída Broučci od 17:00 hod.