Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

17.09. (čtvrtek) logopedická diagnostika
24.09. (čtvrtek) logopedická diagnostika
01.10. (čtvrtek) logopedická diagnostika
08.10. (čtvrtek) logopedická péče  I. skupina
15.10. (čtvrtek) logopedická péče II. skupina

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již desátý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

ZÁŔÍ

23.09. Divadlo Koloběžka, "O Červené Karkulce" od 09:10 u nás ve školce

Termíny logopedické diagnostiky a logopedické péče viz záložka Školní a mimoškolní aktivity