Školní a mimoškolní aktivity

Logopedická terapie pod odborným vedením klinické logopedky Mgr. Evy Kolesové.

16.09. (čtvrtek) logopedická diagnostika

Doporučujeme navštívit stránky http://www.logopedonline.cz, kde najdete důležité informace, zajímavé články, logopedické pomůcky a užitečné materiály ke stažení.

Velmi důležitá je spolupráce klinického logopeda s pedagogy mateřské školy a rodinou dítěte. Právě rodiče jsou ti, kteří by se měli co nejvíce podílet na procvičování úkolů, které klinický logoped dítěti doporučí. (Běžnou praxí je, že do logopedické ambulance docházíte jednou za dva týdny, někdy jen jednou za měsíc. Právě proto je důležité, abyste se procvičování věnovali každý den alespoň chvíli.)

Logopedickou terapii v naší mateřské škole provádí již jedenáctý školní rok klinická logopedka Mgr. Eva Kolesová. Jsme tomu moc rádi, protože Mgr. Evička Kolesová je úžasná nejen ve svém oboru. Velice oceňujeme její vysoce profesionální a přesto milý, laskavý -  zkrátka lidský přístup. Díky tomu se děti na logopedii moc těší a nám pedagogům se dostává spousta užitečných informací a cenných rad. Přejeme si, aby nám spolupráce vydržela co nejdéle :-)

ZÁŘÍ

27.09.2021 přerušen provoz MŠ - více pod záložkou Informace nebo Aktuality

Podklady k platbám a informace ke kroužkům (na nástěnce v šatně a na webu pod záložkou Školní a mimoškolní aktivity ve formátu PDF) dostanete v týdnu od 06.09. do 10.09.2021.

Veškeré informace k zahájení školního roku + k provozu škol ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke COVID-19 pod záložkami Informace, MŠ Mratín a Provoz školy.