Vzdělávací programy

Malý zahradník

Vzdělávací program určený mateřským školám, zejména těm zaměřeným na přírodu, ekologickou výchovu, a dále na ty, které mají o tato témata zájem.
Hlavním garantem projektu je firma AGRO CS a.s. Česká Skalice, na jednotlivých projektech se podílejí i participující firmy.
Cíl projektu: vzbudit u dětí zájem o přírodu, o procesy a zákonitosti, které v přírodě probíhají, budovat v dětech zodpovědnost, samostatnost, zdravou soutěživost. Cílem programu je mj. i vytvořit zahrady plné podnětů, kde se tvoří, zkoumá, objevuje. Školní zahrada by se v rámci projektu měla stát místem s bohatou možností výběru činností a her, které by u dětí rozvíjely vztah k přírodě, přírodním materiálům a lidské práci.

Škola plná zdraví

Škola plná zdravíŠKOLA PLNÁ ZDRAVÍ přináší zdravější, moderní životní styl, vyváženější a CHUTNĚJŠÍ stravu, ale také spoustu zábavy. Kvalitnějšími a zdravějšími pokrmy ve školní jídelně, které jsou díky zelenině chutnější a pestřejší, se vaše dítě snadno a nenásilnou formou naučí zdravěji stravovat.

ČERVENEC

Vše k prázdninovému provozu a zařazení přihlášených dětí do tříd naleznete pod záložkou Informace.

ČERVEN / ЧЕРВЕНЬ

03.06. (pátek) Divadlo Koloběžka, "Hurá na prázdniny" od 09:15 hod.

07.06. (úterý) vyšetření očí (přihlášené děti) od 09:00 hod.

14.06. (úterý) výlet třída Broučci a Včeličky - Naučná stezka Za pírkem klecanského sokola, odjezd v 07:45 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

17.06. (pátek) výlet třída Mravenečci - Zoopark Zelčín, odjezd v 08:10 hod. Bližší informace k výletu podají třídní p. učitelky.

23.06. (čtvrtek) od 17:00 hod. tradiční loučení s předškoláky + program

24.06. - 25.06. Kouzelná noc ve školce pro předškoláky (bližší informace budou poskytnuty na pozvánce)

30.06. (čtvrtek) dopoledne plné zábavy s Cucínem