Vzdělávací programy

Malý zahradník

Vzdělávací program určený mateřským školám, zejména těm zaměřeným na přírodu, ekologickou výchovu, a dále na ty, které mají o tato témata zájem.
Hlavním garantem projektu je firma AGRO CS a.s. Česká Skalice, na jednotlivých projektech se podílejí i participující firmy.
Cíl projektu: vzbudit u dětí zájem o přírodu, o procesy a zákonitosti, které v přírodě probíhají, budovat v dětech zodpovědnost, samostatnost, zdravou soutěživost. Cílem programu je mj. i vytvořit zahrady plné podnětů, kde se tvoří, zkoumá, objevuje. Školní zahrada by se v rámci projektu měla stát místem s bohatou možností výběru činností a her, které by u dětí rozvíjely vztah k přírodě, přírodním materiálům a lidské práci.

Škola plná zdraví

Škola plná zdravíŠKOLA PLNÁ ZDRAVÍ přináší zdravější, moderní životní styl, vyváženější a CHUTNĚJŠÍ stravu, ale také spoustu zábavy. Kvalitnějšími a zdravějšími pokrmy ve školní jídelně, které jsou díky zelenině chutnější a pestřejší, se vaše dítě snadno a nenásilnou formou naučí zdravěji stravovat.

KVĚTEN

Od 03.05. do 14.05.2021 zápis k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2021/2022 (bližší informace pod záložkou Zápis do naší školy)

22.04. Den Země - dobrodružná výprava